T.C. ILGAZ BELEDİYESİ
  • image01
  • image02
  • image02
HABERLER / DUYURULAR


09/05/2017


Verimlilik Ödül Törenine katılım Sağladık


Belediye Başkanımız Arif ÇAYIR, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Verimlilik Platformu tarafından düzenlenen “Verimlilik Ödül Töreni”ne katıldı. 

Verimlilik Ödülleri törenle verildi.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Toplantı Salonu’nda düzenlenen gecede siyaset, sanayi, medya ve iş dünyasından çok sayıda davetli bir araya geldi.

Ödüller sahiplerini buldu…

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Verimlilik Platformu’nun 2017 yılı En Verimliler Ödülleri sahiplerini buldu. TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay’ın ev sahipliğinde düzenlenen gecede; En Verimli Eğitim Kurumundan, En Verimli Sivil Toplum Kuruluşuna, En Verimli Sağlık Kuruluşundan, En Verimli İşadamına ve İşkadınına, En Verimli Erkek ve Kadın İşçiye kadar yılın en verimlileri ödülleri ile buluştu.  

 

Sayın Başkanımız Arif ÇAYIR gecede “En Verimli Gazete” ödülüne laik görülen Haber Vaktim Gazetesi Sahibi Sayın Osman AKDOĞAN Beyefendiye ve “En Verimli İş Kadını” ödülüne laik görülen Solita Güzellik ve Estetik Kurucusu Sayın İpek Tansel UZUNYOL Hanımefendiye TÜSİAV adına ödüllerini verdi.


HABERLER