T.C. ILGAZ BELEDİYESİ
  • image01
  • image02
  • image02
HABERLER / DUYURULAR


17/06/2017


İŞTE ILGAZ'DA BİRLİKTELİK ve BEREKET


Ilgaz’ımız 5000 Kişi İle “Birlik Beraberlik Bereketiyle” İftarını Açtı..

 

Ilgaz Belediye Başkanlığımızın organize ettiği iftar programında tüm hemşerilerimizle bir araya geldik. Programda konuşan Sayın Başkan Çayır, Ilgaz’ı Türkiye’nin Parlayan Yıldızı haline getirmek için çalıştıklarını gece gündüz-mesai saati gözetmeden kıymetli hemşerilerimize hizmet için yarıştıklarını, tüm enerjisini Ilgaz insanından alarak ileriye atıldığını belirtti.

 

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okunan ezan ile 5Bin kişi ile birlikte oruçlar açıldı. Başkan Çayır, misafirlerini tek tek ziyaret ederek teşekkür etti. 

 

Yemeğin ardından Ilgazlılar Ramazana özel ezgiler ile Grup Yaren ekibiyle hoşça vakit geçirirken, çocuklarımızda Belediye Başkanlığımızın hazırladığı özel Ramazan programı ile    (Hacivat-Karagöz, Meddah Gösterileri, Pamuk Şeker İkramı ve Osmanlı Şerbeti İkramı) eğlendiler. 

 

Programda konuşan Başkan Çayır, Ilgaz’ı birlik beraberlik içerisinde daha ileri noktaya götürmek için çalıştıklarını anlatırken, siyasi ayrım yapmadan halkın her kesimine kulak verdiklerini ve hep birlik içerisinde büyüdüklerine vurgu yaptı. 

 

Ilgaz’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Çayır, “Biz birlik beraberlik içerisinde gece gündüz demeden Ilgaz’ımız için çalışıyoruz. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her projede, Ilgaz’ı bir adım ileriye taşıyan her adımda birlik ve beraberliğimizin gücü var. Biz bir olursak, daha iri ve daha diri oluruz. Ardımızda sizin gibi güzel, ağzı dualı insanlarımız oldukça kimse bizi yenemez. Bizim yapacak çok işimiz var. Şimdiden Ramazan-ı Şerifinizi ve Mübarek Kandilinizi kutluyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun Varolun.” dedi. 

 

Ilgaz’da önemli gelişmeler yaşandığına vurgu yapan Çayır, Ilgaz’da doğalgaz çalışmalarının başlayacağını Ilgaz Halkının Çifte Bayram yaparak doğalgaz için ilk kazığın bayramdan sonra vurulacağı müjdesini verdi. 

 

Sayın Başkanımız, programın organizesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 

 

Programa Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu, MHP MYK Üyesi Kadir Şekerci, MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, MHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Hüdaverdi Kul, Türk Kamu Sen Çankırı Temsilcisi Nuh Yalçın, Türk Büro Sen Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan, ve birçok bürokratımız bizleri yalnız bırakmadı.

 

Tekrardan İftar Programımızda Bizlerden Yardımını Esirgemeyen;

Sayın Mustafa EKMEKÇİ’ye

(İstanbul Ilgaz Dernekler Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu)

 

Sayın Uğur KULAKSIZ’a

(Ankara Ilgaz Dernekler Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu)

 

Sayın Mustafa TANDUR’a

Sayın Kerim USLU’ya

Sayın Adnan ÇAYIR’a

Sayın Abdullah YAŞAR’a

Sayın Ramazan AYHAN’a

Sayın Yusuf GÜLER’e

Sayın Recep GÖKSU’ya

Sayın Osman AKBAK’a

ŞAHSIM ve ILGAZ HALKI ADINA

TEŞEKKÜR EDERİZ

ILGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 

 


HABERLER