T.C. ILGAZ BELEDİYESİ
  • image01
  • image02
  • image02
HABERLER / DUYURULAR


10/11/2017


10 KASIM


Milletimizin yok edilmesi, sindirilmesi ve ele geçirilmesi için içeride ve dışarıda hain planlar içerisinde olanlara en büyük cevaptır “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk”

Böylesine büyük bir lideri kaybetmenin hüznünü yaşarken tüm dünyada hayranlık uyandıran ve örnek alınan siyasi öngörüleri ışığında yolumuzu aydınlatmaya devam ediyoruz.   Atatürk’ün siyasi anlayışının temelini oluşturan milli irade ve kuvvete güven,  milletimize ve demokrasimize olan inancımızı her koşulda dimdik ayakta tutmaktadır. Büyük önderin “Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” sözlerini son dönem tecrübelerimizde bir kez daha tazelemiş bulunmaktayız.

Türk milleti çok şanslıdır ki; nadir olarak yetişen dahi ve büyük liderler bu milletin kaderidir. Askeri alanda elde ettiğimiz başarılarımız devam etmekte, bu başarıyı ilim ve iktisat alanlarındaki başarılarımız ile daha da taçlandırmak zorundayız. Atatürk’ten yadigâr akıl ve ilim rehberliğinde, bayrağı devralan liderlerimiz ile birlikte geleceğin güçlü Türkiye ideası için bu ülkenin kadını, erkeği, çocuğu ve genci ile var gücümüzle, el ele, gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem, saygı, sevgi ve rahmet ile anıyoruz.


HABERLER