T.C. ILGAZ BELEDİYESİ
  • image01
  • image02
  • image02
HABERLER / DUYURULAR


15/11/2017


Belediyemiz Sizlerin Emrinde… 1 Adım Daha Yakın… Asansörümüz Hayırlı Olsun...


Belediye Hizmet Binamıza Vatandaşlarımızın Belediye Hizmetlerine Daha Kolay ve Yakışır Şekilde Ulaşabilmeleri İçin Projelendirilen Asansör Siz Kıymetli Hemşerilerimizin Hizmetine Sunuldu…

1979 yılında yapılan Belediyemiz binası aradan geçen çok uzun yıllar sonra asansöre kavuşturuldu. Belediyede işi olan engelli, yaşlı, hamile ve çocuklu insanlarımızın çıkmakta zorluk yaşadıkları Belediye Hizmet Binamız nihayet asansöre kavuştu.

Sayın ÇAYIR “Ilgaz İlçe Merkezinde bulunan 3 katlı Belediye Hizmet binamızda işi olan özellikle engelli, yaşlı ve hamile vatandaşlarımızın belediyemiz hizmetlerinden faydalanırken merdiven çıkmak da olumsuz şekilde etkilenerek sıkıntılar yaşadığını biliyorduk. Vatandaşlarımızın evlerine açılır kapısı olan belediyecilik anlayışımızda, vatandaşlarımıza her daim kolay şekilde hizmetlerimize ulaşabilmeyi öngören anlayışla yaklaştığımızdan dolayı Belediye Binamıza asansörümüzü kazandırarak halkımızın kullanımına sunduk. Vatandaşlarımız için büyük bir kolaylık olacağını ümit ettiğimiz hizmetimizin Ilgaz’ımıza hayırlı olsun.”

 

Ilgaz Belediye Başkanlığı


HABERLER