"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Jandarma Teşkilatımız’ın Kuruluşunun 180. Yılı

  • 14.06.2019
  • ilgazbelediyesi

Kuruluşundan bugüne kadar ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için inançla, millet ve vatan sevgisiyle, fedakarca görev yapan göz bebeğimiz Jandarma Teşkilatımız 180 yaşında.

Jandarmamız, gelişen güçlü yapısı, her geçen gün nitelik kazanan kahraman personeli ve kendi kaynaklarımızla üretimi artan modern ve teknolojik milli teçhizat ve silahlarımızla asayişin ve güvenliğin temini yanında, önleyici tedbirler, suç ve suçlularla mücadele konusunda da çok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmiştir.

İşte tüm bu önemli görev ve sorumlulukları yerine getiren, huzur ve güvenin teminatı Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

  • Jandarma Teşkilatımız’ın Kuruluşunun 180. Yılı
  • Jandarma Teşkilatımız’ın Kuruluşunun 180. Yılı
  • Jandarma Teşkilatımız’ın Kuruluşunun 180. Yılı
  • Jandarma Teşkilatımız’ın Kuruluşunun 180. Yılı