"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Ölüsüne Saygısı Olmayanın Dirisine de Saygısı Olmaz

  • 29.09.2021
  • ilgazbelediyesi
📍Yukarı Harman Mezarlığının Üst Tarafında yapımı devam eden Mezarlıklar Müdürlüğü ve Gasilhane Hizmet Binamız Hayırlı Olsun
⚰️Hizmet binamızın yapımı tamamlandığında bütün cenaze hizmetleri ücretsiz olacak.
📍Cenaze sahiplerimiz erkek veya bayan cenaze yıkayıcı aramak zorunda kalmayacak. Cenaze aracımızdan tam teşekküllü mezar kazıcısına kadar tüm hizmetleri vatandaşlarımıza sunacağız.
🚚Köylerimizde defnedilecek kişiler cenaze aracımızla köyüne kadar ücretsiz bırakılacak.
🍛İlçemizde defnedilecek cenazelerde, Cenaze evine 50 kişilik yemeği biz göndereceğiz. Cenaze sahibinin mezarlıkta pide ikramı gibi dinimizce caiz olmayan bir uygulamayı da kaldırmış olacağız.

  • Ölüsüne Saygısı Olmayanın Dirisine de Saygısı Olmaz