"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

✍️Belediyemiz İle Çankırı Memur-Sen Arasında Özel İndirim Anlaşması

  • 14.01.2022
  • ilgazbelediyesi
Memur-Sen Konfederasyonu Çankırı Şubesine bağlı 11 no.lu iş kolundaki sendika üyeleri ile eş ve çocuklarının Belediyemiz İştiraki olan Ilgaz Yıldıztepe Turizm Merkezindeki konaklama ve kafeterya hizmetlerinden faydalanmaları için özel indirim anlaşması imzalandı.

Anlaşmayı Memur-Sen adına Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Dönmez ile Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk imzaladı. Yapılan bu özel indirim anlaşması 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacak.

Bu özel indirim anlaşması ile konaklama ve kafeterya kapsamında %15 özel indirim uygulanacak olup teleferik ve kayak malzemesi kiralama anlaşma kapsamında değildir.

#ılgaz #yıldıztepe #kayak #turizmmerkezi #indirim #memursen #ılgazbelediyesi
  • ✍️Belediyemiz İle Çankırı Memur-Sen Arasında Özel İndirim Anlaşması